2017-05-15 #1

Hello World!

Zainstalowałem na swoim dożywotnim serwerze zoptymalizowanego WordPress-a i powoli rozpoczynam nowy sezon blogowy. Obecnie – jak zawsze – mam dużo innej pracy, ale w weekend, jeśli znajdę czas jest możliwe to, że popracuję nad  własnym szablonem dla tego bloga, bo mam jakiś tam ciekawy pomysł.

Mam w najbliższych tygodniach wiele tematów na liście do tzw. ogarnięcia i może kilka z nich poruszę na tym blogu, np: będę robił przegląd rozszerzeń do Firefox-a, tych które używam i mogę każdemu polecić, oraz będę przeprowadzał montaż dodatkowej anteny wifi w laptopie, bo mam taką fajną kartę na dwie antenki, a także czeka mnie optymalizacja systemu Windows – więc myślę, że jest możliwe, że pojawią się tutaj jakieś przydatne poradniki – jeśli oczywiście uda mi się to wszystko zredagować, bo jako dobry programista radzę sobie dość dobrze – nie tylko z komputerami, ale bloger ze mnie jest raczej średni.

Ja, na swoim blogu, będę bawił się dobrze i wam też tego życzę. Zapraszam, wrzućcie już dziś mój nowy blog do swojego czytnika rss, zapiszcie stronę w ulubionych lub w czymś czego tam teraz używacie.

Pozdrawiam.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

8 myśli nt. „2017-05-15 #1

  1. Czekałem na to od 2015 i mam nadzieje, że „dożywotni” hosting da radę utrzymać ruch na twojej stronie. Pozdrowienia, #KBK15 i czekam, aż coś w końcu poblogujesz?

  2. Wchodzę na blog, by odpowiedzieć na „nagromadzone” komentarze, patrzę, a tu #zdrada – niema komentarza od pewnego Macieja! Jak ja mam rozwijać blog bez twoich komentarz i sugestii. Nie o takiego bloga walczyłem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *