2017-06-25 #3

#wakacje

Postanowiłem sobie zorganizować w lipcu wakacje od zawodowego programowania i zająć się w tym czasie listą rzeczy, które odkładałem, a  chciałbym je ogarnąć. Już pod koniec czerwca zacząłem planować ten lipcowy odpoczynek i czeka mnie dużo zabawy, a możliwe, że nazbieram jakiś ciekawy materiał do późniejszego opublikowania na blogu – bo w lipcu nie znajdę raczej na to czasu.

W czerwcu bloga przeglądało kilkadziesiąt realnych użytkowników,  co jak na mój prywatny blog jest nawet małym sukcesem, dostałem „odznakę” Bloger moim blogu na portalu dobreprogramy.pl, a mój trzymiesięczny kanał do streamowania subskrybuje już ponad 500 osób, że nawet może kiedyś opowiem tutaj coś więcej o mojej karierze na youtube 😉

Parę osób mnie pytało o szablon na tym blogu, że miał być w połowie czerwca itp.. – i jest, ale na mojej developerskiej wersji wordpressa. Szablon, który już teoretycznie jest skończony, ale jeszcze nie mogę się zdecydować w kwestii jakiś detali i planuję popracować nad nim w pierwszych dniach sierpnia, a może dodam do niego jeszcze kilka jakiś funkcjonalności i optymalizacji typu: seo.

Jeśli będę robił coś w lipcu na komputerze to będzie to głównie sprzątanie systemu i dysku, nadrobienie zaległości w tzw. „perfekcyjnym setupie” i przejrzenie prototypów koncepcji implementacji nowych funkcjonalności w utrzymywanych przez mnie projektach.

Dysk świecący się na czerwono grozi i przypomina,  że wkrótce zabraknie przestrzeni na dane w moim laptopie i muszę posprzątać oraz przegrać część plików na dyski zewnętrzne – dobrze, że mam szybkie USB w laptopie.., tak więc nie przeciągając tego wpisu: do zobaczenia w Internecie w sierpniu i życzę wam także miłych wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *