RETRO.PC.pl

Witajcie

W 2016 roku, kiedy zrestartowaliśmy ten serwis, to przez pierwsze trzy miesiące blog prężnie się rozwijał, zyskiwał popularność, a stronę regularnie odwiedzało kilkadziesiąt zainteresowanych użytkowników. Strona została zamknięta, ale możliwe i mam nadzieje, że pomimo to znajdziesz tutaj coś ciekawego dla siebie.

Po trzech miesiącach tworzenia bloga, główny zespół redakcyjny się rozpad i zostałem sam z redakcją, a strona zamilkła, gdyż pisanie blogów nie jest moją najmocniejszą stroną, a zabawa wordpressem nie jest szczytem marzeń starszego programisty 😉

Mieliśmy sporo fajnych pomysłów, które jak na hobbystyczny projekt tego typu mogły być ciekawe i możliwe, że jeszcze kiedyś powrócimy by je zrealizować.  Ponieważ kończy się okres abonamentowy na naszym tanim hostingu, postanowiłem w starym i dobrym stylu zarchiwizować serwis (wget) i wrzucić go na jeden ze swoich prywatnych serwerów w postaci  statycznego dokumentu html, co oznacza, że nie będą do niego dodawane nowe treści, a komentarze zostaną wyłączone– boty próbujące zaspamować naszą stronę się zdziwią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reasumując, jest to nasze pożegnanie,  ale wszystko co zostało tutaj stworzone, pozostanie jeszcze na długi czas i może komuś się przyda, zwłaszcza,  a kto wie – może kiedyś, za parę lat, retrokomputer powróci ( jak będę miał czas, np.  jakąś emeryturę, czy coś takiego[..]) to spotkamy się tutaj razem by porobić coś fajnego.

Pozdrawiam,
Inna Redakcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
K0FF

5 myśli w temacie “RETRO.PC.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *